![İvrindi Belediye Meclisi’nden Azerbaycan’a destek](https://yerelhaber10.com/wp-content/uploads/2020/10/ivrindi-belediye-meclisinden-azerbaycan-a-destek-e660f3c752572f7c16594fa9c457b678-790x420.jpg)
İvrindi Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Yusuf Cengiz başkanlığında 2020 yılı Ekim ayı toplantısını gerçekleştirdi. Meclis toplantısı yedi ana gündem maddesi ve ek gündem maddeleri ile bir araya geldi.
Başkan Yusuf Cengiz, yedi gündem ve bir gündem dışı maddelerinin görüşüldüğü toplantıda alınacak kararların hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Meclis toplantısı açılışında meclis üyelerinin oturacakları alan Azerbeycan ve Türk Bayrakları ile donatıldı ve video slayt gösterisi sunumu gerçekleştirdi.
İvrindi Belediyesi meclis toplantısında,