![Balıkesirspor ile 1984 Muşspor berabere kaldı](https://yerelhaber10.com/wp-content/uploads/2024/02/tff-3-lig-balikesirspor-0-1984-musspor-0-790x420.webp)
TFF 3. Lig 4. Grup 20. hafta maçında Balıkesirspor ile 1984 Muşspor arasındaki karşılaşma 0-0 beraberlikle sonuçlandı. Her iki takımın da gol atamadığı maçta, Balıkesir Atatürk Stadyumu’nda oynanan mücadelede skor değişmedi.
TFF 3. Lig 4. Grup 20. hafta maçında Balıkesirspor ile 1984 Muşspor 0-0 berabere kaldı.Balıkesir Atatürk Stadyumunda oynanan karşılaşmada Balıkesirspor, 1984 Muşspor’u konuk etti. Karşılaşmanın 90 dakikasında her iki takımdan da gol sesi çıkmadı ve maç 0-0 beraberlikle tamamlandı.