![BALIKESİR’DE SEVİLEN İŞ İNSANI ONUR SÜT’ÜN KURUCUSU FERİT GÜNDOĞDU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI](https://yerelhaber10.com/wp-content/uploads/2020/10/e30b9262-ceda-47a8-a992-6307c205f6a3-790x420.jpg)
Balıkesir’in iş insanı Onur Süt’ün kurucusu Ferit Gündoğdu (86) dün sevenlerinin gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
Balıkesir’in sevilen ve sayılan isimlerinden Onur Süt’ün kurucusu Ferit Gündoğdu’nun cenazesi dün tarihi Zağnos Paşa Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Başçeşme Mezarlığındaki aile kabristanlığına defnedildi.
Gündoğdu’nun cenazesi Balıkesir’deki işi, siyaset ve spor camiasını bir araya getirdi. Cenazeye Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, Balıkesirspor Kulüp Başkanı Ümit Arslan, iş dünyası ve Gündoğdu ailesinin sevenleri ve yakınları katıldı.